Hakkımızda

Yeşilkent Ailesine; Bu güzel sitemizde sağlıklı, huzurlu  ve mutluluklarla dolu bir yaşam dileriz...

YEŞİLKENT HAKKINDA

Kuruluşu 1994 yıllarında başlayan Yeşilkent Kooperatifler Birliği, arsa ofisinden temin ettiği 200.000 m2 arsa üzerinde 3 adada, 3 ayrı mimari tasarımla, 45 blok, 3002 konut olarak inşaatını üstün gayret ve başarılı çalışmaları ile tamamlamıştır. Teknik ve Sosyal altyapı ile inşaatların finansmanı kat malikleri tarafından sağlanmıştır. Türkiye’de ve dünya da  kooperatifçilik alanında örnek proje olarak sesini duyurmuş ve takdir edilmiştir.

130.000 m2 peyzaj ve rekreasyon alanı, 3500 araçlık, yaklaşık 90.000 m2 kapalı otoparkları, spor sahaları, kondüsyon aletleri ve tüm donatı alanları ile İstanbul’un parlayan yıldızı Beylikdüzü’nde yeşil alanları ile öne çıkan güzide bir yaşam yeridir.

Tapu sicil kayıtlarına işlenmiş yönetim planı ile yönetme esasını belirlemiştir. Yönetim şekli, yapılması öngörülen hizmetler, anlaşılabilir bir anlatımla kat mülkiyeti konusunda uzman ve yetkili hukukçu öğretim üyeleri ile birlikte temsil esası dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Yönetimimizin faaliyetlerini ve yapılan çalışmaları duyurabilmek amacı ile mevcut web sitemiz yeniden daha kapsamlı şekli ile (www.yesilkenttopluyapi.org) hizmete sunulmuştur. Faaliyetlerimiz (sosyal-mali-idari-teknik) bilgilerini içerecektir.

Sitemiz yönetim planında her konu hakkında bilgiler mevcuttur. Her yıl Kat Malikleri toplantısı yapılmakta, yöneticiler belirlenmekte ve İşletme Projesi kabul edilmektedir. Yeşilkent Organizasyon Şeması, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporları, Toplantı tutanakları, İşletme Projesi, Giderler ve yönetici özgeçmişleri web sitemizde görülmektedir.

Yeşilkent Ailesine; Bu güzel sitemizde sağlıklı, huzurlu  ve mutluluklarla dolu bir yaşam dileriz.

Yeşilkent Toplu Yapı
Yönetim Kurulu adına

Başkan
Ali Samim ÖZER 

Yeşilkent Toplu Yapı Yönetimi

Yeşilkent Toplu Yapı Yönetimine ait bilgilerin yer aldığı kurumsal web sitesi

Yeşilkent Toplu Yapı

Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Yeşilkent 1 Site İçi GÜRPINAR
Beylikdüzü /

Dernek Yazılımı: CTT Creative © Tüm Hakları Saklıdır.